NANO ONLINE GSM24 Powrót do oferty

Kasa fiskalna NANO ONLINE GSM24 jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim rynku! Swój ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary urządzenie zawdzięcza wieloletniej pracy i doświadczeniu naszych inżynierów. Wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie.

NANO ONLINE GSM24 to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Zaufaj marce, używanej przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

Wydajna i kompatybilna NANO ONLINE GSM24 online posiada bardzo wydajny akumulator bez zasilania zewnętrznego może wydrukować nawet 3.000 paragonów. Kasa może komunikować się m.in. z CRK, komputerem, wagą, skanerem, terminalem płatniczym. Klawiatura wykonana jest z silikonu, co zabezpiecza elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. NANO ONLINE GSM24 online ma możliwość drukowania grafiki w nagłówku paragonu, zaprogramowania nazwy towaru do 40 znaków oraz wydrukowania NIP-u nabywcy na paragonie.

PARAMETRY URZĄDZENIA

liczba towarów

20 000

liczba stawek PTU

7

opakowania

64

długość nazwy towarów

40 znaków

szerokość papieru

57 mm

złącza komunikacyjne

1 x RS232,USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)

współpraca z urządzeniami

Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle,BT LE dongle, Modem GSM 3

GWARANCJA

gwarancja na urządzenie

1 rok

ZASILANIE

z sieci

230V, zasilacz zewnętrzny

awaryjne

wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah

GABARYTY

szer/wys/głęb

94 x 58 x 229 mm

waga

0,65 kg

Powrót do oferty