NANO 2 Online Powrót do oferty

Kasa fiskalna NANO II Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest wyposażona w moduł WiFi oraz port LAN, dzięki czemu można podłączyć ją do Internetu od razu po wyjęciu z pudełka. Mimo bardzo bogatej funkcjonalności, kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in. obsługa wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp. Idealnie sprawdzi się także w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia kasy. Dzięki podświetlanej klawiaturze, obsługa kasy jest możliwa także przy słabym oświetleniu.

Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

PARAMETRY URZĄDZENIA

Pojemność bufora ON-LINE

20 000

liczba towarów

20 000

liczba stawek PTU

7

opakowania

64

długość nazwy towarów

40 znaków

szerokość papieru

57 mm

złącza komunikacyjne

1 x RS232,USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)

współpraca z urządzeniami

CRK, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, Modem GSM

sterowanie szufladą

TAK, aktywna

GWARANCJA

gwarancja na urządzenie

1 rok

ZASILANIE

z sieci

zasilacz zewnętrzny 230V

awaryjne

akumulator 7,4 V; 2,25 Ah; wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą

GABARYTY

szer/wys/głęb

100 / 65 / 233 mm

waga

0,65 kg

Powrót do oferty