NEXT ONLINE Powrót do oferty

Kasa fiskalna NEXT ONLINEto przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

NEXT online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

PARAMETRY URZĄDZENIA

liczba towarów

bez ograniczeń

liczba stawek PTU

7

liczba opakowań

bez ograniczeń

długość nazwy towarów

do 40 znaków

liczba grup towarowych

bez ograniczeń

liczba klawiszy szybkiej sprzedaży

20

szerokość papieru

57 mm

złącza komunikacyjne

3 x RS232, USB host, USB OTG, LAN, Micro HDMI, audio

współpraca z urządzeniami

komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive

GWARANCJA

gwarancja na urządzenie

1 rok

ZASILANIE

z sieci

230 V, zasilacz zewnętrzny

awaryjne

akumulator 7,4V, 2000mAh

GABARYTY

szer/wys/głęb

262 x 96 x 242 mm

waga

1,8 kg

Powrót do oferty