ONE ONLINE Powrót do oferty

Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony, raporty i pozostałe dane są systematycznie wysyłane do CRK. Kopia wydruków zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty – użytkownik może wydrukować te dane lub odebrać do programu komputerowego.

Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy ONE daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy ONE, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy ONE, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością.

PARAMETRY URZĄDZENIA

liczba towarów

bez ograniczeń

liczba stawek PTU

7

liczba opakowań

bez ograniczeń

długość nazwy towarów

40 znaków

liczba grup towarowych

bez ograniczeń

liczba klawiszy szybkiej sprzedaży

do 213 na ekranie

szerokość papieru

57 mm

złącza komunikacyjne

2 x RS232,USB Host (A), 2 x USB Device (B), 1 x LAN (Ethernet)

współpraca z urządzeniami

komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive

GWARANCJA

gwarancja na urządzenie

1 rok

ZASILANIE

z sieci

230V / 12V / 3A

awaryjne

7,4V, 2,4Ah

GABARYTY

szer/wys/głęb

92 x 51 x 207mm

waga

0,67 kg

Powrót do oferty