ONE ONLINE GSM24 Powrót do oferty

ONE znaczy jeden, jedyny, wyjątkowy. Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować jedną z najlepszych kas fiskalnych w naszej 25 letniej historii. Po kasie Next to kolejny krok w przyszłość urządzeń fiskalnych. Novitus One pokazuje jak dalece dystansujemy konkurencję.

ONE Online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu powyżej 500MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. Najnowszy system Android gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja - rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Kasa w wersji ONE ONLINE GSM24 w standardzie ma zamontowane łącze GPRS - wewnętrzny modem GSM wraz z kartą SIM sieci Orange, umożliwijącą transmisję danych poprzez siec komórkową przez okres 24 miesięcy (1GB na miesiąc). Oznacza to, że po wyjęciu z pudełka od razu łączy się z secią GSM jeśli znajduje się w jej zasięgu i może transmitować dane do serwerów CRK. Łącze GSM może służyć rónież do łączenia się kasy z NoviCloud oraz internetem.

PARAMETRY URZĄDZENIA

liczba towarów

bez ograniczeń

liczba stawek PTU

7

liczba opakowań

bez ograniczeń

długość nazwy towarów

40 znaków

liczba grup towarowych

bez ograniczeń

liczba klawiszy szybkiej sprzedaży

do 213 na ekranie

szerokość papieru

57 mm

złącza komunikacyjne

2 x RS232,USB Host (A), 2 x USB Device (B), 1 x LAN (Ethernet)

współpraca z urządzeniami

komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive

GWARANCJA

gwarancja na urządzenie

1 rok

ZASILANIE

z sieci

230V / 12V / 3A

awaryjne

7,4V, 2,4Ah

GABARYTY

szer/wys/głęb

92 x 51 x 207mm

waga

0,67 kg

Powrót do oferty