LINK ONLINE GSM24 Powrót do oferty

Kasa LINK Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

Dostępna w białym i czarnym kolorze obudowy z pomarańczowymi lub szarymi wstawkami.

LINK Online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł szyfrujący TPM oraz dwustronna autentykacja - rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Komunikacja w nowoczesnym wydaniu - LINK Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT.

PARAMETRY URZĄDZENIA

liczba towarów

20 000

liczba stawek PTU

7

liczba opakowań

64

długość nazwy towarów

40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu

liczba grup towarowych

100

liczba klawiszy szybkiej sprzedaży

16 (8 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"

szerokość papieru

57 mm, długość rolki: do 30 mb

złącza komunikacyjne

1 x RS232, 3 x USB host (A), 1 x LAN (Ethernet)

współpraca z urządzeniami

CRK, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), klawiatura USB, pendrive

GWARANCJA

gwarancja na urządzenie

1 rok

ZASILANIE

z sieci

zasilacz zewnętrzny 230 V / 12 V, 2A

awaryjne

wbudowany akumulator żelowy 6V, 1,3 Ah

GABARYTY

szer/wys/głęb

195 x 67 x 216 mm

waga

1 kg

Powrót do oferty