NANO E Powrót do oferty

Kasa fiskalna NANO E to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD, dzięki temu unika się gromadzenia dużej ilości kopii rolek papierowych z obowiązkiem ich przechowywania. Kasa fiskalna NANO jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (gotowa na eurofiskalizację).

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Ten wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy Fujitsu, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty.

Kasa wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, które w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy kasy.

Alfanumeryczna klawiatura kasy ułatwia obsługę, programowanie oraz wykonywanie raportów. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura kasy z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających swithach, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna. Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowana do obudowy kasy, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem.

Bardzo ważne w urządzeniu przenośnym jest jego zasilanie akumulatorowe. W kasie NANO E zostało to specjalnie zaprojektowane tak, aby mogła bez zasilania zewnętrznego wydrukować nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, co pozwala nawet na kilkudniową pracę.

PARAMETRY URZĄDZENIA

Informatyczny Nośnik Danych (kopia elektroniczna)

NovitusSD Card (2GB w komplecie)

liczba towarów

3 000

liczba stawek PTU

7

opakowania

64

długość nazwy towarów

do 18 znaków

szerokość papieru

57 mm

złącza komunikacyjne

1 x RS232, 1 x USB

współpraca z urządzeniami

komputer, czytnik, waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth, sterowanie szufladą

GWARANCJA

gwarancja na urządzenie

2 lata

gwarancja na pamięć fiskalną

2 lata

ZASILANIE

z sieci

230V, zasilacz zewnętrzny

awaryjne

wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah

GABARYTY

szer/wys/głęb

94 x 58 x 229 mm

waga

0,65 kg

Powrót do oferty