SENTO LAN E Powrót do oferty

Kasa fiskalna NOVITUS Sento LAN E posiada bazę towarową mogącą pomieścić aż 16.000 towarów z nazwą 40-sto znakową, co zbliża ją do poziomu kas systemowych. Można zaprogramować dodatkowo 10.000 kodów dowiązanych do istniejących towarów. Posiada bufor ON-Line mogący pomieścić aż 20.000 wpisów. Towary można przyporządkować do 100 grup towarowych (działów) a obsługę na kasie kontrolować dla 32 kasjerów z różnymi prawami dostępu. W bazie towarowej można zaprogramować 64 opakowania, które można przypisać do towarów, tworząc aż 1.000 tandemów. Nowością jest również możliwość tworzenia powiązań (kompletów) towar + towar. Kasa prowadzi kontrolę stanów magazynowych sprzedawanych towarów, posiada funkcję „sprawdzarki cen”, wykonania przeceny towarów. Do sprzedawanych towarów można dołączyć dodatkowy opis towaru z wcześniej zaprogramowanych w bazie lub podany z klawiatury podczas sprzedaży.

Zamiast karty SD na kopię elektroniczną dla klienta w kasie Sento LAN E używamy karty uSD. Kasa posiada czarno-białe wyświetlacze LCD graficzne, podświetlane, o rozdzielczości 132x32 piksele. Sento LAN E pozwala na drukowanie logo graficznego w nagłówku oraz grafiki w stopce paragonu.

Najważniejszą nowością w kasie tej klasy jest złącze LAN – to złącze, dzięki któremu z kasą możne się komunikować z dowolnego miejsca na świecie, zapewniającego największą stabilność i prędkość połączenia. Standardowa karta sieciowa umożliwia podłączenie kasy do istniejącej w firmie/sklepie sieci komputerowej. Poprzez to łącze użytkownik może zaprogramować w kasie wszystkie jej bazy danych, ustawienia oraz odczytać dane o sprzedaży towarów, paragonów, działów czy kasjerów. Może również odczytać dane z pamięci fiskalnej czy też kopii elektronicznej. Złącze LAN może również służyć do komunikacji z terminalem płatniczym, systemem monitoringu, wydruków niefiskalnych itp. Podłączenie kasy do sieci komputerowej pozwala również na automatyczne wysyłanie danych z raportu dobowego na zaprogramowany w kasie adres e-mail zaraz po jego wykonaniu.

Kasa umożliwia ustalenie waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.

PARAMETRY URZĄDZENIA

Informatyczny Nośnik Danych (kopia elektroniczna)

Karta uSD

liczba towarów

16 000

liczba stawek PTU

7

opakowania

64

długość nazwy towarów

40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu

szerokość papieru

57 mm, długość rolki: do 60 mb

złącza komunikacyjne

1 x LAN, 3 x RS232, 1 x USB host, 1 x USB klient

współpraca z urządzeniami

komputer, czytnik (RS232, USB), waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth, drukarka zamówień, monitoring, PC2

GWARANCJA

gwarancja na urządzenie

1 rok

gwarancja na pamięć fiskalną

1 rok

ZASILANIE

z sieci

zasilacz zewnętrzny 230 V / 15 V, 2A

awaryjne

wbudowany akumulator 6V, 3Ah (60 000 wierszy, 2 000 paragonów)

GABARYTY

szer/wys/głęb

299 x 100 x 212 mm

waga

1,8 kg

Powrót do oferty