NEXT Powrót do oferty

Kasa fiskalna NEXT to pierwsza w Polsce kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Androit z 7 calowym ekranem dotykowym realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD, dzięki temu unika się gromadzenia dużej ilości kopii rolek papierowych z obowiązkiem ich przechowywania.

Kasa Next posiada możliwość połączenia z internetem poprzez GPRS co umożliwia w każdej chwili i z dowolnego miejsca śledzić na swoim komputerze pracę twojej kasy dzięki zastosowaniu tzw. "chmury "czyli systemu Novicloud. System ten pozwala na automatyczną archiwizację danych na bezpiecznych serwerach. Pozwala on będąc gdzieś przy komputerze dokonywać zmian w towarach lub cenach to wszystko jest natychmiast wysyłane do kasy a budowana baza kontrahentów lub wystawiane faktury są synchronizowane i jednocześnie widoczne i tu i tu.

Kasa posiada możliwość wystawiania faktur na paragonie, wysyłania ich na e-mail oraz parkowania paragonów. Do obsługi kasy może być użyta klawiatura tradycyjna lub ekranowa taka jak w tabletach.

Kasa Next umożliwia korzystanie z niej w przerwach w pracy jak z każdego innego tabletu, serfować po internecie, ogladać Youtuba i słuchać muzyki. Dostępne są także inne aplikacje systemu Androit.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj". Ten wysokiej jakości japoński mechanizm drukujący bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty.

Reasumując, kasa NEXT to najnowsza technologia posiada ona wszystko na teraz i wszystko co w przyszłości może być potrzebne dla planowanych systemów sprzedaży z obowiązkiem zapisów do "repozytorium".

PARAMETRY URZĄDZENIA

Informatyczny Nośnik Danych (kopia elektroniczna)

NovitusSD Card (4 GB w komplecie)

liczba towarów

dowolna

liczba stawek PTU

7

ilość PLU

dowolna

długość nazwy towarów

do 40 znaków

szerokość papieru

57 mm, 60 mb

złącza komunikacyjne

3 x RS232, USB, LAN, HDMI, micro USB, Audio,

współpraca z urządzeniami

skaner, czytnik, waga, modem GSM, terminal EFT, szuflada

GWARANCJA

gwarancja na urządzenie

1 rok

gwarancja na pamięć fiskalną

1 rok

ZASILANIE

z sieci

230V / 12V / 2A

awaryjne

wbudowany akumulator 6V, 3,6Ah

GABARYTY

szer/wys/głęb

262 x 96 x 242 mm

waga

1,8 kg

Powrót do oferty